Sözleşme

Kullanım Sözleşmesi

Yapacağınız alışverişlerde aşağıdaki maddeleri kabul etmiş olursunuz.

• Sipariş geçilmeden önce mutlaka kullanıcının profil herkese açık hale getirilmelidir.

• Sosyal medya sistemleri sürekli güncellenmektedir takipçi vb işlemlerde hesabınız kapatılabilir lütfen "Yeni Açılmış","Telif İçerikli","Sms ve Mail Onaysız" Hesaplara Takipçi Almayınız.Aynı zamanda sıradan bir hesabın kapanma riski de bulunmaktadır. Lütfen bunları göz önünde bulundurunuz sorumluluk kabul edememekteyiz.

• Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka sipariş girmemelisiniz.

• Kapanan hesap,silinen takipçi konusunda emrealtas.com.tr garanti vermemektedir.

• Gel-Al Medya bütün işlemlerde aktiflik & düşmeme garantilemez sadece alınan miktarın yüklemesinde sorumludur. Eğer eksik yükleme olursa sistem otomatik şekilde eksik kısmın ücretini iade etmektedir.

• Gel-Al Medya üzerinden alım&satım yapanlar siparişlerinde kendisi sorumludur.

• Twitter yabancı bot işlemlerinde lütfen sipariş tamamlandıktan sonra en az 6 saat bekleyip öyle başka bir sipariş geçiniz.

• Bot takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi yoktur bakım yapılacak süre belli olmamakla birlikte gelen takipçiler ertesi gün bile silinebilir.

• Verdiğiniz sipariş maksimum 72 saat içerisinde başlar.

• Sipariş vermeden önce fiyat listesindeki açıklamaları okuyarak sipariş geçiniz.

• Gizli hesaplara verilen siparişlerin durumu "Tamamlandı" olursa geri iade yapılamamaktadır.

• +18,adult,iddaa kupon satış hesabı yada yasa dışı kumar vb. hesaplara üye çekimi yasaktır.

• Sistem üzerinden geçilen siparişlerin başlama süresi sistemsel yoğunluğa göre değişebilir , ertelenebilir , uzatılabilir.

• Sisteme giren bakiye kesinlikle iade edilmemektedir lakin bizimle bir hizmet konusunda anlaştığımızda o hizmet problem yaşayıp kaldırılırsa iade yapılmaktadır.

• Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapmayınız.

• Bu hususlara dikkat etmezseniz yaşanacak durumlardan dolayı sorumluluk bize ait değildir.

• Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetçi olamaz ve hak talep edemezler.

• Gel-Al Medya bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

GENEL KULLANIM SÖZLEŞMESİ

Site kullanımı ile ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıda belirtilen şartları, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi’nin Gel-Al Medya sitesi kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir.

- Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen Gel-Al Medya sitesine bakiye yüklemeyiniz ve kullanmayınız.

- Tüm sistem üyelerine e-mail ve cep telefonuna çok sık olmamak kaydı ile sistemimiz hakkında bilgilendirici sms ve mail gönderilebilir. Sisteme üye olarak tarafımıza iletişim hakkı vermiş olursunuz.

- Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer aldığı üyelik formunu doldurarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

- Gel-Al Medya işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar.

- Değişiklikler sitede yayın tarihinde yürürlüğe girer.

- Gel-Al Medya kullanıcılarına siteye her girişte kullanıcı sözleşmesi, hizmet şartları ve iptal / iade koşulları sayfalarını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

- Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.Kullanıcı sözleşmesi, hizmet şartları ve iptal / iade koşulları Gel-Al Medya ’un tüm üyelerine açıktır.

- Site üzerinde verilen hizmetlerin tamamı ücretlidir.Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi kullanıcının site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:


1.a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi,

1.b. Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması,

1.c. Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan Kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde Kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.

1.d. Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi.

KULLANIM

2.a. Gel-Al Medya bu internet sitesi genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesinde tüm bilgi, resim, Gel-Al Medya markası ve diğer markalar, Gel-Al Medya alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.

Internet sitesinin veya mobil uygulamanın bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Gel-Al Medya 'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

2.b.Gel-Al Medya ’a iletilen tüm eleştirilerin hakkı Gel-Al Medya a aittir, istenildiği taktirde Gel-Al Medya tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir.

SORUMLULUKLAR


3.a. Gel-Al Medya u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilebilir.

3.b. Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin Gel-Al Medya uygulamasını kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

3.c. Gel-Al Medya yönetimi ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve Gel-Al Medya tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden Gel-Al Medya sorumlu tutulamaz.

3.d. Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından destek talebi oluşturularak yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder. Gel-Al Medya a da kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı Gel-Al Medya ya aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

3.e. Bu internet sitesi Gel-Al Medya kontrolü altında olmayan başka internet sitelerinde bağlantı veya referans içerebilir. Gel-Al Medya, bu sitelerin içeriklere veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

3.f. Gel-Al Medya, kullanıcı tarafından siteye ya da mobil uygulamaya kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Gel-Al Medya nın kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

3.g. Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.

3.h. Kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldığımız önlemler ve bu konudaki genel politikamızı okumak için, lütfen “Kullanım Sözleşmesi” sayfasını okuyunuz. Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle Gel-Al Medya nın uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. Gel-Al Medya 'un, kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.

HİZMET SÜREKLİLİĞİ


4.a Gel-Al Medya taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir.

Gel-Al Medya 'un her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır.

Kullanıcı işbu hakkı kabul eder. Gel-Al Medya, herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta yada sms ile kullanıcılarına bildirilecektir.

Yenilenmiş güncel kullanım şartları, Gel-Al Medya da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve Gel-Al Medya sitesinin hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır.İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri Gel-Al Medya sitesine ya da mobil uygulamasına göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın Gel-Al Medya tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.

4.b Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren Gel-Al Medya sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.